Doprava

Kapa deska – Nejčastější rozměry a provedení

Spočítejte si vlastní rozměr

B2 50x70cm Kapa deska B2 matný vinyl

Fotorealistický tisk na 5mm silné kapa desce. UV inkousty na matný vinyl - neblednoucí barvy, jemné detaily a ostré fotografie. Povrch je odolný proti otiskům prstů. 100% pokrytí.

1–3 dny 425,– Kč
B1 70x100cm Kapa deska B1  matný vinyl

Fotorealistický tisk na 5mm silné kapa desce. UV inkousty na matný vinyl - neblednoucí barvy, jemné detaily a ostré fotografie. Povrch je odolný proti otiskům prstů. 100% pokrytí.

1–3 dny 849,– Kč
B1 70x100cm Kapa deska B1 hiend tisk

Prémiový HiEnd tisk formát B1 na hluboce matný fotopapír + nalepen na kapa desku 5mm. Galerijní fotorealistický tisk UV inkousty. Dokonalá kresba i nejjemnějších světlých přechodů a detailů.

2–4 dny 1253,– Kč
Vlastní formátu

Kapa desky - minimální velikost B2, max. rozměr B0
PVC desky a kompozitní panely - lze formátovat na libovolnou velikost (min. odběr celkový 50x70cm), maximální formát tisku 300x150cm

3-5 dní Předběžná cena

Uvedené ceny jsou konečné vč. DPH 21%

Jsou moje data v pořádku na tisk?

Ideální data pro tisk je PDF dokument s ořezovými značkami a přesahem "na spad". Při přípravě dejte prosím důraz na následující body. Získáte tak kvalitní tisk bez kompromisů.

1. Rozlišení

Pro fotografie, vizualizace a skenovené předlohy doporučujeme rozlišení 200 - 300 dpi (obr.bodů/palec).
V různých podmínách lze pracovat s rozlišením 150dpi nebo i 100dpi, ale při pohledu zblízka je rastr znatelný. Např. formát B1 má při zpracování naší tiskárnou 7-10 x větší rozlišení než 4K monitor stejné velikosti!

Rozlišení je důležité

2. Ořezové značky a přesah 5mm nad čistý formát

Také na Kapa desky dokážeme tisknout bezokrajově. Dokonalý výsledek Vám zaručíme při dodání dat s přesahem na spad alespoň 5mm. Ořezové značky nám umožní přesný ořez desky na požadovaný formát.

Formát dokumentu

3. Slučte vrstvy s průhledostí

Pokud používáte více vrstev nad sebou s různou intenzitou průhlednosti, slučte je nejprve do jedné vrstvy a až poté exportujte do PDF. Předejdete tak možnosti, že se zobrazí části, které jste na Vašem monitoru neviděli.

Průhlednosti vrstev při tisku

4. Vektorová grafika

Pokud to Váš program umožní, vkládejte vektorovou grafiku (objekty, čárové výkresy ...) do dokumentu jako vektory. Tisk je ostřejší než při převedení do bitmapy.

Vektorová grafika
Rozlišení je důležité Velikost dokumentu posteru Vektorová grafika Průhlednosti vrstev při tisku

Napište nám

Kontaktujte nás, rádi se budeme vaším požadavkem zabývat. Vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení.