Doprava

Přípravíme Vám poster,
nebo celé portfolio

Návrhy grafiky Návrhy grafiky

Návrhy grafiky

Připravíme Vám originální zajímavý návrh. Vaše prezentace tak bude mít profesionální moderní vzhled, čitelnost i kvalitní tisk. Návrh lze připravit pro tisk i elektronické publikování. Vy se můžete věnovat svému oboru a na nás nechat tuto část návrhu přípravy posteru do tisku. Postery připravujeme i cizojazyčné.

od 1500,- Kč
Retuš fotografie Retuš fotografie

Retuš fotografií

Spojování, opravy objektů v obrazu, čištění skvrn a vad obrazu, doostření.

Cena od 150,– Kč / snímek
Lokální přebarvení grafiky Lokální přebarvení grafiky

Přebarvení lokálních oblastí snímků

Možnost barevného vyznačení oblastí v dodané grafice. Schémata, postupy, územní celky, zóny v mapě, lokality etap výstavby...

Cena od 250,– Kč / snímek
Fotopráce Fotopráce

Fotopráce

Můžeme pro Vás profesionálně nafotit vzorky, prototypy, makety nebo celé výrobky. Umíme zdokumentovat laboratorní postupy, měření a to i v terénu. Pro nafocení postupů výroby a obsluhy můžeme zajistit osvětlení i model(ku) pro obsluhu.

cena dle rozsahu
Letecká fotografie Letecká fotografie

Letecká fotografie

V České republice a na Slovensku pro Vás můžeme připravit letecké fotografie zájmových oblastí. Studie využití území, plánovaná výstavba, developerské projekty, architektonické soutěže. Možnost opakovaných snímkování - časosběr a monitoring staveb / krajiny.

cena od 4900,- / sérii

Know how

Máme dlouholeté zkušenosti s maloformátovým i velkoformátovým tiskem. Známe parametry, životnost, i cenové varianty různých typů materiálů. Můžeme kombinovat více druhů materiálů a dosáhnout tak za zajímavou cenu výsledku, který očekáváte.

Deskové materiály Deskové materiály

Deskové materiály

Máme v nabídce kompozitní panely Al-PVC-Al, kapa desky - papírové krytí, kapa desky kryté plastem, PVC desky, Forex, akrylátové desky, polykarbonát, sklo, dřevo, sololit, MDF, OSB desky a další materiály.

Značkové tiskové materiály Materiály tiskové  materiály

Tiskové materiály

Tisk v arších i roli. Fotopapíry, samolepící folie (interiér i exteriér), plátno (bavlna+len), PVC plachty, tapety, strukturované tapety, průhledné a metalické materiály, textílie, ...

Laminace nebo lakování Laminace nebo lakování

Laminace nebo lakování

Pro zvýšenou odolnost proti vlhku, otěru a UV záření můžeme většinu materiálů zalaminovat (do šíře 160cm). Materiály na bázi textiílí (plátna, tapety,...) lakujeme nástřikem nebo nátěrem speciálního laku určeného pro daný typ tisku.

Kašírovaní Kašírování

Kašírování

Výtisky můžeme strojově nakašírovat na deskové materiály. Lze polepit také hotové exponáty, zarámovaná skla a to jak venku tak exteriéru.

Ruční papíry - potisk Ruční papíry - potisk

Speciality

Potiskneme recyklovaný novinový papír, ruční papír, akvarelový umělecký papír nebo lepenku. Možnost tvarového výřezu nebo výseku, frézování do dřeva, kovu, plastu. Vypalování motivu laserem.

Napište nám

Kontaktujte nás, rádi se budeme vaším požadavkem zabývat. Vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení.